Anasayfa / Genel / Okul Öncesi Pin’e Giriş

Okul Öncesi Pin’e Giriş

Bu site öğretmenler, anne-babalar, çocuğun bakımı ile ilgilenecek olan kişiler için onlara rehber olmak amacıyla açılmıştır.
Yeri geldiğinde çocuklarınızın eğitmeni, yeri geldiğinde anne-babaları olacaksınız ama en çok onların arkadaşları olacaksınız. Çocuklarınıza değerli olduğunu hissettirmeniz onlar için çok önemlidir. Bizim için basit olan bir şeye çocuklar farklı anlamlar yüklemiş olabilir. Bunları fark etmek onlara değerli olduğunu hissettirmek için onların gereksinimini anlamalı, çocuklarla iletişim kurmalıyız. Bu dönem (0-8 yaş erken çocukluk dönemi )
bugünün küçüğü yarının büyüğü çocuklarımız için kritik öneme sahiptir. Peki farklı koşullarda yaşayan çocuklar için aynı şeyleri nasıl söyleyebiliriz. Bu sitenin asıl amacı da budur. Farklı kültürleri, farklı özellikleri olan çocukları sosyal birliktelik kurmaları için yardımcı olmaktır. Bunun için öncelikle çocuğun gelişim özellikleri üzerine duracağız. Zaman zaman çocuklarınızla evde ya da sınıfta uygulayabileceğiniz keyifli etkinlikleri paylaşacağız.
Şimdilik keyifli bol gülümsemeli günler dileriz.

Scroll To Top