Anasayfa / Genel / Yıl Sonu Gösterileri Ve Okul Öncesi Şenliği

Yıl Sonu Gösterileri Ve Okul Öncesi Şenliği

Mayıs ve Haziran ayları biz öğretmenler için yoğun geçen günler. Bir yandan okul öncesi şenliği, yıl sonu gösterileri bir yandan karne heyecanı derken; ne ara tatil başlıyor anlayamıyorsun. Çok yoruluyoruz, çok yıpranıyoruz.

O gün geldiğinde ise ayrı bir heyecan başlıyor.  Herhangi bir sorun olur mu diye hep diken üstünde oluruz. Sonuçta bir senenin emeğini bir kaç saate sığdırmaya çalışıyoruz. Bir nevi öğretmenler için not niteliği taşıyor diyebiliriz. 🙂

Gözümüzü bir an gelen misafirlere baktığımızda ise onlarda da ayrı bir telaş olduğunu görüyoruz. Ellerinde fotoğraf makineleri, gururla çocuklarının performanslarını en güzel yerden izlemeye ve kayıt etmeye çalışırlar.

Küçük gruplarla çalıştığımız için hatalar da kaçınılmaz oluyor. Oda gösteriye ayrı bir tat veriyor. Sonuçta çalıştığımız grup küçük yaş grubu olduğu için önemli olan mükemmelliyet değil onların eğlenmesi değil mi ?

Çocukların gelecekte yüzlerini gülümsetecek bir anı olması temennisiyle gösterilerimizi bitiriyoruz. Bitmesiyle de bütün senenin yorgunluğu bir anda geçiveriyor. 🙂

 

 

 

Scroll To Top